Главная Обратная связь Структура сайта
5 сессия

РІШЕННЯ 8 ВЕРЕСНЯ 2006р. №5/50 м. Луганськ Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

Читайте также

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

П ЯТОГО СКЛИКАННЯ

п"ята сесія

РІШЕННЯ

8 ВЕРЕСНЯ 2006р. №5/50 м. Луганськ

Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок призначення та звільнення з посади, укладання контракту з керівниками об"єктів спільної власності територіальних громад Луганської області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.01.2005 № 18/19, враховуючи клопотання облдержадміністрації, та з метою забезпечення цілеспрямованого розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення області, обласна рада ВИРІШИЛА:

Створити КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» (далі - Центр).

Включити КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» до Переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, управління якими здійснює Луганська обласна рада, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2005 №22/36.

3 Облдержадміністрації фінансування Центру здійснювати в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на утримання установ фізичної культури та спорту.

4 Призначити Акімова Олега Костянтиновича директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» з дня затвердження штатного розкладу.

5 Облдержадміністрації спільно з Акімовим О.К. здійснити необхідні заходи щодо затвердження статуту та реєстрації Центру в установленому порядку.

6 Директору Луганської обласної комунальної установи «Фізкультурно-оздоровчий центр «Авангард» (Пілавов П.О.) ліквідувати філію «Спорт для всіх» Луганської обласної комунальної установи «Фізкультурно-оздоровчий центр «Авангард», а також здійснити необхідні заходи, передбачені законодавством України щодо ліквідації філії.

7 Управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації Глоба О.П.) створити комісію та здійснити заходи щодо безоплатної передачі в установленому порядку без зміни форми власності з балансу філії «Спорт для всіх"» Луганської обласної комунальної установи «Фізкультурно-оздоровчий центр «Авангард» на баланс КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» основних засобів та інших матеріальних цінностей первісною вартістю 11594 (одинадцять тисяч п"ятсот дев"яносто чотири) грн, залишковою вартістю 7435 (сім тисяч чотириста тридцять п"ять) грн згідно з додатком. Акт приймання-передачі майна надати управлінню у справах майна та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради.

8 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Голова обласної ради В.М. Голенко

Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна