Главная Обратная связь Структура сайта
22 сессия

Рішення № 22/11 від 29 травня 2008 р. Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

29.05.2008 р.
№22/11
м. Луганськ

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до частини четвертої ст. 140 Конституції України, частини другої ст. 43, ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 7, 14, 31, 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Указу Президента України від 28.12.2007 № 1324/2007 „Про Концепцію ціноутворення у сфері житлово-комунальних послуг”, постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 № 959 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення” (із змінами), враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність розрахунків складових витрат у собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення до фактичного рівня цін, що затверджені на державному рівні, з метою збереження функціональної діяльності ОКП "Компанія "Луганськвода" і забезпечення стабільного водопостачання, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються обласним комунальним підприємством „Компанія „Луганськвода” (далі – ОКП „Компанія „Луганськвода”), згідно з додатком.

2 Встановити, що у разі зміни протягом установленого строку дії тарифів ставок податків і зборів (обов’язкових платежів), рівня заробітної плати на ОКП „Компанія „Луганськвода” відповідно до актів законодавства, Генеральної, галузевої угод, ставок орендної плати, інших обов’язкових платежів і зборів, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, запроваджується механізм корегування тарифів відповідно до чинного законодавства України.

3 Облдержадміністрації проводити відстеження результативності регуляторного впливу даного рішення відповідно до Методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”.

4 З метою створення умов щодо соціального захисту населення і здешевлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення звернутися до Кабінету Міністрів України з клопотанням забезпечити виконання розділу VIII Закону України „Про Загальнодержавну програму „Питна вода України” на 2006-2020 роки” в частині передбачення субвенції (дотації) місцевим бюджетам на здешевлення вартості електроенергії, яка використовується для подачі питної води та водовідведення, до рівня розміру цін (тарифів), по яких населення сплачує за електроенергію в побуті, при внесені змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.

5 Дозволити ТОВ «Луганськвода», якому рішенням обласної ради від 21.03.2008 № 21/5 «Про результати концесійного конкурсу» передано цілісний майновий комплекс ОКП «Компанія «Луганськвода» в концесію, застосовувати тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджені п. 1 цього рішення, до затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що буде надавати ТОВ «Луганськвода».

6 ТОВ «Луганськвода» в місячний термін, після підписання акта прийому-передачі цілісного майнового комплексу ОКП «Компанія «Луганськвода» в концесію, надати до Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області планові витрати на виробництво послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для отримання висновків щодо їх економічного обґрунтування та надати на затвердження тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

7 Виконавчому апарату обласної ради у тижневий термін з моменту прийняття даного рішення оприлюднити його в газеті „Наша газета”.

8 Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення у газеті, зазначеній у п. 7 цього рішення.

9 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів (Комчадалов Є.М.).

Голова обласної ради В.М.ГоленкоПрикрепленный файлРазмер
r-22-11-2008.doc51.5 кб
Телефон для справок: +3 80642 58-58-26
Почтовый адрес Украина, г. Луганск, пл. Героев Великой Отечественной войны, 3
Электронный адрес luganskoblrada2014@gmail.com
© Луганский областной совет, 2002-2014

Документы публикуются на языке оригинала. При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна